Klikając "Zapisz się do listy!" wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie swoich danych osobowych (adres e-mail) przez Fundacje Sektor 3 z siedzibą w Szczecinie 70-441, ul. Księcia Bogusława X 10/10 w celu przesyłania newslettera zawierającego informacje o działaniach na rzecz organizacji pozarządowych realizowanych przez Fundacje Sektor 3 oraz przez inne podmioty.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:
a) w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy Newsletter Sektor 3 Szczecin, poprzez wysłanie e-maila zawierającego stosowne żądanie na adres: biuro@sektor3.szczecin.pl.
b) mam prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora.

W przypadku w którym nie zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych prosimy o nie zaznaczenie zgody i wyjście z niniejszej strony. Więcej o sposobie przetwarzania przez Fundację Sektor 3 danych osobowych piszemy w polityce prywatności, którą można znaleźć na stronie www.sektor3.szczecin.pl.
* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by Mailchimp